Program do Kompleksowej Ewidencji Odpadów w Twojej przeglądarce internetowej

Najnowsza wersja KEWO już dostępna

Na początku marca bieżącego roku (2019) najnowsza wersja programu KEWO zagościła na naszych serwerach. Po wielomiesięcznych pracach programistycznych i testach udało nam się uruchomić bardzo nowoczesną i jedyną na rynku aplikację do ewidencji odpadów, której nie trzeba instalować i która działa na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Historia programu sięga 2011 roku, gdy postanowiliśmy zbudować, w oparciu i popularny framework Silverlight, aplikację do ewidencji odpadów dostępną w modelu SaaS (Software as a Service). Dla użytkownika oznaczało to przede wszystkim wygodę – bez zbędnych instalacji, bez problemów technicznych.
Takie podejście było ryzykowne, ale okazało się bardzo korzystne. Klienci chwalili sobie właśnie ten aspekt – wygodny program, który możne przetestować przed zakupem (model Freemium).

Niestety czas pokazał, że wybór technologii miał kluczowe znaczenie i uniemożliwił dalszy rozwój KEWO. Kolejne przeglądarki pozbywały się wsparcia Silverlight, co skutecznie zniechęcało naszych przyszłych klientów. Podjęliśmy decyzję o migracji technologii i przebudowaniu programu w taki sposób, aby ograniczenia związane z brakiem obsługi wtyczki zniknęły raz na zawsze.

Efekt finalny możecie Państwo oglądać właśnie teraz. Nowe KEWO działa w każdej wiodącej przeglądarce, bez konieczności instalowania dodatkowych wtyczek. W obliczu nadchodzących zmian, o których możecie przeczytać na naszym blogu, działanie programu na Waszych tabletach lub telefonach może być już w niedalekiej przyszłości kluczowe i niezbędne.

Nie zrezygnowaliśmy też z modelu Freemium – każdy może przetestować sobie program i zdecydować, czy jest zainteresowany wykupieniem subskrypcji na usługę.

Gorąco zachęcamy do testowania i korzystania z programu.

Close Menu